Kuldtikand. Tase 2- edasijõudnud.

Tegu on edasijõudnute kursusega. See on mõeldud AINULT nendele õpilastele, kes on varasemalt läbinud minu kursuse “Kuldtikandi alused” , mitte muu alternatiivse või online kursuse, sest minu loodud kursused on väga palju suurema mahuga.

Kursusest:

Koht: Vene tn. 6, Meistrite hoov, Tallinna vanalinn, Janika Mägi esindus.

Aeg: Esimene õppepäev, kell 10.30 – 17.30

Teine õppepäev , kell 10.30 – 17.30

Maht: 12,5 tundi kontaktõpet

Juhendaja: Janika Mägi

Hind: 190 €

Hind sisaldab disaini täitmiseks vaja minevaid materjale- kangast, valikut kuldtikandi materjale, mesilasvaha, niiti, nõela, erinevad polstreid, helmeid ja infolehte kuldtikandi materjalide tehniliste detailidega. Teed, kohvi ja snäkki.

Kõik töövahendid on kursusel kasutamiseks kohapeal olemas, aga kui oled varem juba soetanud 13 cm diameetriga rõngasraami ja raamihoidja (pulk alusel), siis võta need kaasa, siis sul mugavam. Võta kaasa ka lõunasöök mõlemaks päevaks.

Jätkuvalt saab nii rõngasraami kui raamihoidjat ka kohapealt soetada.

Kumbki õppepäev sisaldab 1-2 lühikest tee/kohvi pausi ja pooletunnist lõunapausi.

_____________________________________________________________

Kuldtikandi edasijõudnute kursusel tutvume uute materjalidega ja leiame taaskohtumise rõõmu juba tuttavatest materjalidest, kuid neid õpime kasutama mitmel erineval uuel moel.

Kursuse tööna valmib oksa peal istub öökulli tikand. See on ette valmistatud ja kujund disainitud  sellisena, et saaks õppida võimalikult palju põnevaid uusi töövõtteid, mis kahte päeva mahuksid ja katsetada uute materjalidega ning töö valmides ise otsustada, kas ta jääb raami tikandipildiks või alternatiivina saab öökulli välja lõigata oksa pealt ja prossiks vormistada! Sellel kutsusel valmib vaid tikand, kui soovid osata seda ja kõiki oma tulevikus loodavaid tikandeid prossiks teha,  tule kursusele “Putuka prossi meistriklass- tikandist viimistluseni”

_____________________________________________________________

REGISTREERIMINE

  1. Kirjuta info@janikamagi.com kursuse nimi ja toimumise aeg, kus soovid osaleda.
  2. Oota vastust, kas kohti veel on. Vastan ka siis, kui grupp juba täitunud hiljemalt 24 tunni jooksul. Kui juhtub, et Sa pole vastust saanud, vaata üle junkmail/rämpsposti kaust ja kirjuta vajadusel mulle uuesti.
  3. Peale vastust, et koht on Sulle broneeritud tee palun ülekanne 190.00 eur Roboctua OÜ-le EE617700771007103637. Koha kindlustab Sulle makse laekumine 24 tunni jooksul, peale seda vabastan koha uutele soovijatele.
  4. Peale makse laekumist saadan Sulle kinnituse, et oled kursusele registreeritud.
  5.  Arveid ma automaatselt ei saada, sest eraisikud neid ei vaja. Maksete laekumised on ametlikuks osalemise kinnituseks. Kui soovid arvet eraisiku või firmana, siis anna teada, muidugi väljastan selle. Viimase puhul edasta koos sooviga ka oma firma andmed.

 

Osalemise tingimused:

Kuna kevadel on müstilisel kombel massiliselt juhtunud viimasel hetkel tühistamist ja ka teatamata kohale mitte ilmumist, siis nüüdsest peab paika panema mõned reeglid.

  • 1. Kui teatad, et Sa ei saa osaleda (kirjuta info@janikamagi.com) kuni kolm ööpäeva enne kursuse algust, saad valida, kas soovid makse tagastust või soovid tulekut edasi lükata ehk tulla mõnele teisele samal või sellele millal iganes järgneval hooajal toimuvale kursusele.
  • 2. Kui teatad, et Sa ei saa osaleda vähem kui kolm ööpäeva enne kursuse algust, siis makse tagastust ei tehta. Saad aga selle eest tulla ükskõik millisele samal või sellele järgneval hooajal toimuvale kursusele. Ilma ei jää keegi, haigestumine on inimlik.

Erinevad kursused toimuvad kahel hooajal- sügisel (okt-nov) ja kevadel (märts-aprill).

Näide 1: Kursus algab 9.aprillil kl. 10.30, Sina teatad tühistamisest enne 6. aprilli kella 10.30.

Näide 2: Kursus algab 9.aprillil kl. 10.30, Sina teatad tühistamisest hiljem kui 6. aprilli kell 10.30.

Kui kursuse vahetust teed, siis saad kokkuleppe peale uue kinnituse registreerimise kohta. Kui uue kursuse hind on väiksem, kui Sul juba makstud, hüvitan Sulle selle vahe. Kui suurem, siis tasud Sina vahe juurde.

Kohtumiseni mõnusal nädalavahetusel, kus saab aega endale võtta, uusi oskusi omandada ja lihtsalt olengut nautida!