“Kuldtikandi alused”

Kursusest:

Koht: Vene tn. 6, Meistrite hoov, Tallinna vanalinn, Janika Mägi esindus.

Aeg: Esimene õppepäev 10.30- 17.30, teine õppepäev 10.30-14.30

Maht: 10 tundi kontaktõpet

Juhendaja: Janika Mägi

Hind: 190 €

Hind sisaldab disaini täitmiseks vaja minevaid materjale- kangast, valikut spetsiifilisi kuldtikandi metallmaterjale, mesilasvaha, niiti, nõelu, erinevad polstreid, helmeid ja infolehte kuldtikandi materjalide tehniliste detailidega. Teed, kohvi ja snäkki.

Kursus sobib ka algajatele, tikkimise eelteadmised ei ole vajalikud. Kõik töövahendid on kursusel kasutamiseks kohapeal olemas, ise ei pea midagi kaasa võtma.

Kumbki õppepäev sisaldab 1-2 lühikest tee/kohvi pausi ja esimene päev ka pooletunnist lõunapausi.

_____________________________________________________________

Kuldtikand on 10. sajandist pärit tehnika, kus kasutatakse metallist spiraale kõrgreljeefse pinna tekitamiseks. Kulda peetakse suursugususe, hiilguse ja jõukuse tunnuseks, seega on kuldtikandit kasutatud läbi aegade vaaraode, kuninglike perede, sõjavägede ning vaimulike tseremoniaalrõivastel. Tänapaeval näeb seda üha enam ka kõrgmoelavadel.

Kuldtikandi kursusel tutvume selle eriliste materjalidega ja kasutamisvõimalustega. Õpime disaini kangale kandmist, tikkimisvõtteid ja praktiseerime neid ettevalmistatud Eesti rahvusliblika, pääsusaba, disaini peal.

Kaasa võtta vaid hea tuju ja lõunasöök esimeseks õppepäevaks.

NB! Kui Sa oled juba soetanud endale rõngasraami hoidja, siis võta see kaasa!

Kui Sul pole sellist, siis ole mureta, ei peagi olema, kõik saab ka vaid rõngasraamil tehtud, mis kohapeal kasutamiseks olemas!

_____________________________________________________________

Juhendajast

Janika Mägi on ehte- ja tikandidisainer ning meister, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moedisaini eriala ning täiendanud end Kopenhaagenis, Kyotos Jaapanis ja Londonis.

Tikandialase väljaõppe on Janika saanud 1767. aastal loodud kõrgmoemajas nimega Hand&Lock Londonis, mille käsitikandi osakonna juhataja, tööprotsesside eestvedaja ja tiimi                                                tikandioskuste  lihvija ta hiljem aastaid oli.

Nüüd loob Janika Mägi omanimelise brändi all kõrgmoetikandi aksessuaarikollektsioone, teeb tikandiprojekte maailmakuulsatele moemajadele ning õpetab kursusi algajatest eriala professionaalideni Tallinnas, Londonis, San Fransiscos, New Yorgis, Chicagos, Williamsburgis ning Sydneys.

 

REGISTREERIMINE

  1. Kirjuta info@janikamagi.com kursuse nimi ja toimumise aeg, kus soovid osaleda.
  2. Oota vastust, kas kohti veel on. Vastan ka siis, kui grupp juba täitunud hiljemalt 24 tunni jooksul. Kui juhtub, et Sa pole vastust saanud, vaata üle junkmail/rämpsposti kaust ja kirjuta vajadusel mulle uuesti.
  3. Peale vastust, et koht on Sulle broneeritud tee palun ülekanne 190.00 eur Roboctua OÜ-le EE617700771007103637. Koha kindlustab Sulle makse laekumine 24 tunni jooksul, peale seda vabastan koha uutele soovijatele.
  4. Peale makse laekumist saadan Sulle kinnituse, et oled kursusele registreeritud.
  5.  Arveid ma automaatselt ei saada, sest eraisikud neid ei vaja. Maksete laekumised on ametlikuks osalemise kinnituseks. Kui soovid arvet eraisiku või firmana, siis anna teada, muidugi väljastan selle. Viimase puhul edasta koos sooviga ka oma firma andmed.

 

Osalemise tingimused:

Kuna kevadel on müstilisel kombel massiliselt juhtunud viimasel hetkel tühistamist ja ka teatamata kohale mitte ilmumist, siis nüüdsest peab paika panema mõned reeglid.

  • 1. Kui teatad, et Sa ei saa osaleda (kirjuta info@janikamagi.com) kuni kolm ööpäeva enne kursuse algust, saad valida, kas soovid makse tagastust või soovid tulekut edasi lükata ehk tulla mõnele teisele samal või sellele millal iganes järgneval hooajal toimuvale kursusele.
  • 2. Kui teatad, et Sa ei saa osaleda vähem kui kolm ööpäeva enne kursuse algust, siis makse tagastust ei tehta. Saad aga selle eest tulla ükskõik millisele samal või sellele järgneval hooajal toimuvale kursusele. Ilma ei jää keegi, haigestumine on inimlik.

Erinevad kursused toimuvad kahel hooajal- sügisel (okt-nov) ja kevadel (märts-aprill).

Näide 1: Kursus algab 9.aprillil kl. 10.30, Sina teatad tühistamisest enne 6. aprilli kella 10.30.

Näide 2: Kursus algab 9.aprillil kl. 10.30, Sina teatad tühistamisest hiljem kui 6. aprilli kell 10.30.

Kui kursuse vahetust teed, siis saad kokkuleppe peale uue kinnituse registreerimise kohta. Kui uue kursuse hind on väiksem, kui Sul juba makstud, hüvitan Sulle selle vahe. Kui suurem, siis tasud Sina vahe juurde.

Kohtumiseni mõnusal nädalavahetusel, kus saab aega endale võtta, uusi oskusi omandada ja lihtsalt olengut nautida!