“Luneville helmestikandi tehnika alused”

Kursusest:

Koht: Vene tn. 6, Meistrite hoov, Tallinna vanalinn, Janika Mägi esindus.

Aeg: Esimene õppepäev 10.30 – 17.30;

teine õppepäev 10.30-17.30

Maht: 12,5 tundi kontaktõpet

Juhendaja: Janika Mägi

Hind: 190 €

Hind sisaldab kangast, kõiki disaini valmis tegemiseks vajaminevaid materjale-helmed, litrid, niit, nõel; teed, kohvi ja snäkki.

Kursus sobib ka algajatele, tikkimise eelteadmised ei ole vajalikud. Kuna tegu on ehk pisut keerulisema tehnikaga, siis tuleb kasuks, kui oled juba mõne tikandi tehnikaga eelnevalt kätt harjutanud, aga see pole kohustuslik!

Kõik töövahendid on kursusel kasutamiseks kohapeal olemas! Soovi korral saab Luneville haaki ja teisi töövahendeid ning materjale kohapealt endale kaasa osta.

Õppepäev sisaldab 1-2 lühikest tee/kohvi pausi ja pooletunnist lõunapausi. Võta kaasa lõunasöök mõlemaks õppepäevaks!

_____________________________________________________________

Luneville helmestikand on maailma kõrgmoes enimkasutatud tehnika. Tegu on haagiga heegelnõela laadse tööriistaga pahempididelt loodud tikandiga, mis on tuntud ka Tambour beadingu nime all. Kursuse juhendaja on seda 7 aastat õpetanud New Yorgis, San Fransiscos, Chicagos, Williamsburgis, Londonis ja Sidneys, esmakordselt sel kevadel nüüd ka Eestis. Endale teadaolevalt on ta ka ainuke, kes sellist tehnikat Eestis õpetab/öpetanud on.

Luneville tehnika aluste kursusel õpime kasutama selle spetsiifilist tööriista, harjutame tehnilisi võtteid, erinevate materjalide kasutamist ja surve tunnetust esialgu proovikanga peal ja siis liigume edasi valmistama fotol näha olevat disaini.

Valmib fotodel näha olev  koi kala motiiv, mis on Jaapani ja Hiina kultuuris hea õnne, sõpruse ja armastuse sümbol, kuid õpitud võtted on universaalsed ja oma tuleviku projektides saad neid kasutada kõikjal ja misiganes vormides. Igal kursusel on seletustele lisaks ka ohtralt demostratsioone, et tehnilised võtted oleks arusaadavad igaühele.

NB! Kui Sa oled juba soetanud endale rõngasraami hoidja ja 16cm diameetriga rõngasraami, siis võta need kaasa!

Kui Sul pole selliseid, siis ole mureta, ei peagi olema, kõiki töövahendeid saab kohapeal ka laenata ja soovi korral kohapealt endale kaasa osta!

 

Juhendajast

Janika Mägi on ehte- ja tikandidisainer ning meister, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moedisaini eriala ning täiendanud end Kopenhaagenis, Kyotos Jaapanis ja Londonis.

Tikandialase väljaõppe on Janika saanud 1767. aastal loodud kõrgmoemajas nimega Hand&Lock Londonis, mille käsitikandi osakonna juhataja, tööprotsesside eestvedaja ja tiimi                                                tikandioskuste  lihvija ta hiljem aastaid oli.

Nüüd loob Janika Mägi omanimelise brändi all kõrgmoetikandi aksessuaarikollektsioone, teeb tikandiprojekte maailmakuulsatele moemajadele ning õpetab kursusi algajatest eriala professionaalideni Tallinnas, Londonis, San Fransiscos, New Yorgis, Chicagos, Williamsburgis ning Sydneys.

 

REGISTREERIMINE

  1. Kirjuta info@janikamagi.com kursuse nimi ja toimumise aeg, kus soovid osaleda.
  2. Oota vastust, kas kohti veel on. Vastan ka siis, kui grupp juba täitunud hiljemalt 24 tunni jooksul. Kui juhtub, et Sa pole vastust saanud, vaata üle junkmail/rämpsposti kaust ja kirjuta vajadusel mulle uuesti.
  3. Peale vastust, et koht on Sulle broneeritud tee palun ülekanne 190.00 eur Roboctua OÜ-le EE617700771007103637. Koha kindlustab Sulle makse laekumine 24 tunni jooksul, peale seda vabastan koha uutele soovijatele.
  4. Peale makse laekumist saadan Sulle kinnituse, et oled kursusele registreeritud.
  5.  Arveid ma automaatselt ei saada, sest eraisikud neid ei vaja. Maksete laekumised on ametlikuks osalemise kinnituseks. Kui soovid arvet eraisiku või firmana, siis anna teada, muidugi väljastan selle. Viimase puhul edasta koos sooviga ka oma firma andmed.

 

Osalemise tingimused:

Kuna kevadel on müstilisel kombel massiliselt juhtunud viimasel hetkel tühistamist ja ka teatamata kohale mitte ilmumist, siis nüüdsest peab paika panema mõned reeglid.

  • 1. Kui teatad, et Sa ei saa osaleda (kirjuta info@janikamagi.com) kuni kolm ööpäeva enne kursuse algust, saad valida, kas soovid makse tagastust või soovid tulekut edasi lükata ehk tulla mõnele teisele samal või sellele millal iganes järgneval hooajal toimuvale kursusele.
  • 2. Kui teatad, et Sa ei saa osaleda vähem kui kolm ööpäeva enne kursuse algust, siis makse tagastust ei tehta. Saad aga selle eest tulla ükskõik millisele samal või sellele järgneval hooajal toimuvale kursusele. Ilma ei jää keegi, haigestumine on inimlik.

Erinevad kursused toimuvad kahel hooajal- sügisel (okt-nov) ja kevadel (märts-aprill).

Näide 1: Kursus algab 9.aprillil kl. 10.30, Sina teatad tühistamisest enne 6. aprilli kella 10.30.

Näide 2: Kursus algab 9.aprillil kl. 10.30, Sina teatad tühistamisest hiljem kui 6. aprilli kell 10.30.

Kui kursuse vahetust teed, siis saad kokkuleppe peale uue kinnituse registreerimise kohta. Kui uue kursuse hind on väiksem, kui Sul juba makstud, hüvitan Sulle selle vahe. Kui suurem, siis tasud Sina vahe juurde.

Kohtumiseni mõnusal nädalavahetusel, kus saab aega endale võtta, uusi oskusi omandada ja lihtsalt olengut nautida!